środa, 30 kwietnia 2014

Serca dwa, serduszka małe dwa...

ze sobą już są tyle lat... ale mi się klimat weselny wkręcił :) to chyba przez to, że jest to trzecia karteczka na ślub dla tej samej Pary Młodej.  Przede mną kolejne ślubne karteczki i całe mnóstwo komunijnych :) Dzisiejsza jak zwykle kwiatowa i pastelowa w formacie sztalugi. Nie wiem czy u Was jest tak pięknie jak u mnie, słonko świeci aż chce się pracować. Szkoda tylko, że majowe nie będzie takie piękne.  Pozdrawiam cieplutko :)

poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Na żółto i zielono

Znowu Ślubnie.. u mnie sezon na okrągło :) Dzisiejsza kartka jest w prawdziwe żywych i kwietniowych kolorkach. Wszystko za sprawą tego, iż jest to druga kartka z trzech na ten sam ślub i nie chciałam by kolorki się powtarzały. Motyw podobny by powstało małe trio. Trzecią karteczkę pokażę niebawem. Dobranoc :)
czwartek, 24 kwietnia 2014

Chrzest Martynki

Słodko, różowo i kwiatowo, tak opisałabym dzisiejszą karteczkę na Chrzest. Kartka jest prezentem od dziadków dla małej Martynki, której miałam już okazję przygotowywać karteczkę z okazji narodzin i pierwszej gwiazdki o TU. Kartkę wykonałam w formie sztalugi by różniła się formą od poprzednio otrzymanej. Kartka dawno już u malutkiej w domku w Krakowie :)
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny :)


piątek, 18 kwietnia 2014

Pudełko w kolorze

Witam wszystkich przed świątecznie :) Karteczki świątecznej nie zobaczycie ale za to na Chrzciny owszem jak najbardziej. Pudełeczko pojechało nad morze. nawet nie wiedziałam, że ze swoją twórczością mam taki zasięg. Pani zamawiająca postawiła na dowolność, ważnym elementem była personalizacja i aniołek. Ponieważ wszystkie takie pamiątki są przeważnie białe ja postawiłam na kolor. Papiery pewnie jak poznajecie to papierki lidlowe. Bardzo oszczędnie się z nimi obchodzę :) Zdjęcia marne bo pomysłu na studio foto nadal nie mam ;/
Kończąc życzę Wesołych Świąt i mokrego dyngusa :) Odpocznijcie i nabierzcie wiosennej weny :)
czwartek, 17 kwietnia 2014

Pora pamiątek komunijnych

Pora i na mnie nadrobić zaległości :) Przedstawiam pierwszą pamiątkę na komunię. Prosta i delikatna i tak będę starała się utrzymać dalsze karteczki na tą okazję.  Niestety wielkanocnych kartek w tym roku brak :(  nie wyrobiłam się i pokrzyżowały mi się nieco plany.  Uciekam do produkcji. Pozdrawiam


środa, 16 kwietnia 2014

Tadaaaaaammm :) Ogłoszenie wyników :)

Huraaa... co ?? wreszcie ogłaszam wyniki :) Bardzo Was przepraszam za opóźnienia niestety wyszło jak wyszło i miejmy nadzieję, że z każdym dniem będzie coraz lepiej. Na zakończenie zabawy chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za wzięcie udziału w mojej zabawie. Sprawiliście mi ogromną frajdę bo przygotowywanie losowania było prawdziwą gratką. Wiem, że każdy chciałby znaleźć się na miejscu top one ale niestety jest tylko jedno ale jak wiecie odbyły się 3 losowania by było jak najmniej poszkodowanych osób:) i dla tych 3 osób przewidziane są nagrody zgodnie z obietnicą. Nie przedłużając zaczynamy :)

Maszynką losującą był mój psiak bobby, bo któż inny tak kocha zjadać papier :D z góry przepraszam za wymięte papierki ale Bobek musiał zostawić swój ślad :)


Przygotowane losy :)


Losy w misie czekają na księcia Bobka:


Pierwsze losowanie czyli losowanie nagrody głównej:) Odbyło się na podłodze :)
 Bobby stwierdził, że wybierze to co wyleciało przez dziurkę :) 
Dla wygranych przygotowałam BANERKI!!


i uwagaaaaa....
Wygrała Pani z tego bloga
GRATULACJE!!! PROSZĘ O ADRES DO WYSYŁKI :)


Banerek:


Drugie losowanie :) losowanie I WYRÓŻNIENIA
Bobby losował ze środka misy, tu musiałam latać za psiakiem bo zwiał z papierkiem do pokoju :)i uwagaaaaa....
Wygrała Pani z tego bloga
GRATULACJE!!! PROSZĘ O ADRES DO WYSYŁKI :)Banerek dla ciebie:


Po okrążeniu wazy odbyło się trzecie losowanie czyli losowanie  II-go WYRÓŻNIENIA.
Psiak również zawinął papierek ale udało się odebrać :) 
Nagroda wyróżnieniowa jest taka sama niezależnie od miejsca!


i uwagaaaaa....
Wygrała Pani z tego bloga
GRATULACJE!!! PROSZĘ O ADRES DO WYSYŁKI :)Banerek dla Ciebie :)


Wszystkim wygranym serdecznie gratuluję! A pozostałym również dziękuję i obiecuję, że odrobię zaległości na Waszych blogach :)
 Mam nadzieję, że będziecie tu zaglądać :) 
Buziaki :)

czwartek, 10 kwietnia 2014

Info :)

Dziewczynki! Jutro wychodzę... huraaaaaa :) więc wyniki jutro!
Bardzo Was przepraszam za opóźnienia ale miałam wakacje szpitalne od czwartku i stąd kłopoty!
Mam nadzieje, że mi wybaczycie :)
Do jutra ! :D

wtorek, 8 kwietnia 2014

Babcia, druty i wełna

Tadam :) wiem, wiem dzień Babci już dawno minął ale dzisiejsza karteczka troszkę nawiązuje. Niedawno dostałam meila z prośbą o wykonanie karteczki urodzinowej dla babci lubiącej robić na drutach skarpetki oraz okrągłe chodniczki. Ciężko było mi znaleźć odpowiednią grarfikę ale na szczęściu po głębszym szukaniu udało się. Najważniejsze, że zamawiająca zadowolona :)

P.S Jutro ostatni dzień Candy :) Banerek na górze po prawo :)niedziela, 6 kwietnia 2014

Ślubne serca z torebeczką

Wreszcie po wielu namysłach zabrałam się do zrobienia torebeczki do kartki. Skorzystałam z bardzo prostego i dobrego kursu Axdesign ( pięknie dziękuję) i wiem, że nie raz jeszcze taką torebeczkę wykonam.
Do torebeczki ( a raczej odwrotnie ;) ) powstała karteczka ślubna (i uwaga moje ukochane kolorki) ale tym razem te kolorki były zamówione przez klientkę, która upodobała sobie ostatnią karteczkę na 18-tkę. Po oddaniu dostałam taką wiadomość, że aż serducho się raduje. Nic tylko tworzyć! :)

P.S.  Dla chętnych... przypominam o Candy :)